Gaming Laboratories International допоможе впровадити високі стандарти ігрової індустрії в Україні

Компанія "GLI", яка є незалежним та авторитетним консультантом регуляторних органів більшості країн світу, має намір надати допомогу Українській Асоціації Ігрової Індустрії (УАІІ) щодо впровадження високих стандартів ігрової індустрії в Україні.

Нагадаємо, що основним напрямком діяльності компанії є тестування і сертифікація обладання та програмного забезпечення операторів грального бізнесу на предмет дотримання останніми вимог локального законодавства, зокрема, щодо встановлених стандартів соціально відповідальної гри. УАІІ покладає велікі надії на таке співробітництво та  висловлює впевненість в тому, що колосальний досвід  компанії "GLI" у своїй галузі, суттєво допоможе у розробці законодавчих рішень, необхідних для становлення та розвитку інвестиційно привабливого ринку гральних послуг в Україні. В перспективі це дасть можливість українському ринку азартних ігор стати повноправним учасником глобального ринку грального бізнесу. 

"Відомо, що ринок ігрових послуг є високотехнологічним та швидко розвивається, тому для створення адекватних та життєздатних законодавчих рішень для грального бізнесу, важливість такої співпраці важко переоцінити. Ми покладаємо великі надії на це спіробітництво", - прокоментувала президент Української Асоціації Ігрової Індустрії Ірина Сергієнко.

В межах співробітництва, сторони, зокрема, планують зустрічі експертних груп, проведення круглих столів та семінарів на тему ігрової індустрії за участю експертів "GLI", які ділитимуться своїм досвідом та знаннями.

 

ДОВІДКА

ТОВ «Геймінг Лабораторіз Інтернешнл» (Gaming Laboratories International ("GLI" - ГЛІ) - компанія, яка надає високоякісні послуги з тестування та оцінки наземних казино, лотерей і онлайн-геймінга. Лабораторії компанії розташовані на шести континентах, компанія має акредитацію в США та міжнародну акредитацію відповідно до стандартів якості ISO/IEC 17025, 17020 та 17065 - стандарти технічної компетентності в ігровій, букмекерській індустрії та індустрії лотерей. Для детальної інформації завітайте на www.gaminglabs.com

УАІІ

Громадська неприбуткова організація «Українська Асоціація Ігрової Індустрії»  (УАІІ) створена у серпні 2016 року.

Мета УАІІ: сприяння легалізації ігрової індустрії в Україні у відповідності до кращих міжнародних стандартів, розробка прогресивних законодавчих ініціатив у сфері ігрової індустрії, сприяння  залученням інвестицій в економіку держави та становленню ринку гральных послуг на засадах здорової конкуренції.

Місія та цінності: високі стандарти якості гральних послуг для ринку України, захист прав споживачів та операторів.

 

 

 

31.01.2017