Що чекати від 2017 року? Прогноз Ірини Сергієнко, Президента Української асоціації ігрової індустрії

У 2016 році ми спостерігали різкий стрибок у розвитку гральної індустрії України. На ринок вийшло кілька нових букмекерських компаній, в режимі повної доступності знову запрацювали ігрові автомати. Бізнес фактично перестав ховатися.

Одночасно минулий рік показав, що представники індустрії азарту і експерт-спільнота готові об'єднувати зусилля, публічно і системно брати участь в діалозі з державою і громадськістю з проблеми врегулювання сфери ігрових послуг в Україні. Саме так слід сприймати створення в цьому році Української асоціації гральної індустрії.

У 2017-му чекаємо дива - детінізації, легалізації і грамотного врегулювання грального бізнесу в Україні. Але, як показує практика, чудеса самі по собі не трапляються. Будемо працювати в цьому напрямку і сподіваємося на підтримку всіх сторін, зацікавлених в тому, щоб гральний бізнес нарешті вийшов з тіні, почав розвиватися в здоровому руслі, наповнювати бюджет, підтримувати спорт і культуру, покращувати показники дохідної частини бюджету країни. Подарунком особисто для мене стане відповідь від компанії PMU щодо готовності допомогти асоціації з просуванням ініціатив, спрямованих на відродження кінного тоталізатора, іподромної галузі і конезаводів України.

10.01.2017