Ірина Сергієнко виступила з доповіддю на конференції eSPORTconf Ukraine 2017

22 лютого в Києві вперше відбулася конференція з кіберспорту eSPORTconf Ukraine 2017. Захід був присвячений розгляду ситуації щодо інтеграції українського бізнесу в міжнародний ринок кіберспорту на основі традиційних та інноваційних рішень. На конференції з доповіддю виступила президент Української Асоціації Ігрової Індустрії (УАІІ) Ірина Сергієнко.

Тема доповіді глави УАІІ «Чи потребує кіберспорт врегулювання в Україні?» викликала інтерес у представників кібер-індустрії. Ірина Сергієнко зазначила, що з червня 2016 року кіберспорт, іменований як «комп'ютерний спорт», офіційно визнаний видом спорту в Російській Федерації. В Україні щодо кіберспорту не розроблено ніяких законодавчих ініціатив.

«Законодавство України передбачає можливість визнання кіберспорту видом спорту в Україні, проте таке рішення вимагає консолідації зусиль представників світу кіберспорту, а також виконання ряду вимог законодавства України на системних і стабільних засадах. Якщо кіберспортивний світ України готовий розвиватися в такому напрямку, то Українська Асоціація Ігрової Індустрії готова надати необхідне сприяння і підтримати такі ініціативи »- заявила Ірина Сергієнко.

26.02.2017