Україна пообіцяла МВФ легалізувати азартні ігри в 2018 році

Гральний бізнес в Україні може бути легалізований в 2018 році. Про це сказано в тексті меморандуму між Україною і МВФ від 2 березня 2017 року, який опублікований на сайті Міністерства фінансів України.

«Ми будемо утримуватися від будь-яких істотних урізувань податків і не станемо пропонувати нових звільнень від оподаткування та схем амністування, - йдеться в документі. - Ми значно посилимо вимоги до режиму спрощеного оподаткування, яке є істотною прогалиною в нашій системі оподаткування, з 1 січня 2018 року. Ми будемо також утримуватися від введення пільгового оподаткування - за винятком місцевих податків на майно - для компаній, що працюють в індустріальних зонах. Для того, щоб ми ефективно проводили гармонізацію обліку і платежів єдиного соціального внеску та податку на доходи фізичних осіб, ми представимо в Верховну Раду проекти законів для ухвалення до кінця квітня 2017 року. Ми легалізуємо видобуток бурштину і азартні ігри, які посприяють додатковим надходженям до бюджету, не пізніше ніж у 2018 році ».

У Комітеті Верховної Ради України з питань податкової та митної політики на розгляді знаходиться близько 30 законопроектів щодо врегулювання грального бізнесу, в тому числі лотерей, заявила народний депутат Верховної Ради України Ніна Южаніна.

Головне науково-експертне управління України вказало на необхідність відправити на доопрацювання законопроект «Про детінізацію ринку азартних ігор і забезпечення доходами бюджету з метою виконання соціальних зобов'язань», який ініціював прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. У жовтні минулого року даний законопроект Комітет Верховної Ради України з питань запобігання та протидії корупції рекомендував відхилити.

05.04.2017