Обговорення нових Ліцензійних умов проведення лотерей

З 5 травня 2017 року на сайті Міністерства фінансів України для громадського обговорення розміщено Проект постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з випуску та проведення лотерей та встановлення розміру плати за видачу ліцензії на провадження господарської діяльності з випуску та проведення лотерей”.

Окрім, самого проекту постанови, на розсуд громадськості представлено супровідні документи, зокрема – розміри ліцензійних платежів, безпосередньо ліцензійні умови та обгрунтування необхідності прийняття даної постанови.

Зокрема, в Проекті постанови пропонується встановити одноразовий платіж ліцензіату в державний бюджет у розмірі 160 млн.грн. – у  якості гарантії. У випадку отримання Ліцензії на провадження господарської діяльності з випуску та проведення лотерей, оператор повинен буде сплачувати щорічні платежі в місцеві бюджети. Розмір цих платежів залежатиме від кількості пунктів розповсюдження лотерей.

Цікавим є перелік вимог до здобувача Ліцензії:

 - юридична особа повинна бути зареєстрована в Україні ;

 - ліцензіат (здобувач ліцензії) повинен мати досвід випуску та проведення державних лотерей на лотерейному ринку України не менше 10 років;

 - здобувач ліцензії має не менше 5 тисяч пунктів розповсюдження;

 - ліцензіат повинен мати постійно діючі відокремлені підрозділи у кожному населеному пункті України з населенням понад 500 тисяч осіб;

 - ліцензіат повинен мати не менше 5 тисяч терміналів електронної системи прийняття ставок;

 - ліцензіат, його посадові особи і засновники не мають передбачених Ліцензійними умовами санкцій;

 - ліцензію на проведення господарської діяльності з випуску та проведення лотерей може отримати державний банк.

   Згідно з Проектом постанови проведення лотерей можливе і через мережу Інтернет. Така діяльність теж містить ряд умов. Зокрема, сервер оператора повинен бути розміщено в Україні, доменне імя має містити у назві абрівіатуру UA.

Ознайомитись з повним текстом Проекту постанови та супровідних документів до нього ви можете за посиланням:

http://www.minfin.gov.ua/news/view/proekty-rehuliatornykh-aktiv-dlia-obhovorennia?category=zakonodavstvo&subcategory=proekti-dokumentiv 

Українська Асоціація Ігрової Індустрії готова до діалогу з експертами та представниками влади та грального бізнесу щодо Проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з випуску та проведення лотерей та встановлення розміру плати за видачу ліцензії на провадження господарської діяльності з випуску та проведення лотерей”.

Громадські обговорення триватимуть до 5 червня 2017 року.

 

 

 

 

 

19.05.2017